KURUMSAL

Kurumsal

Hakkımızda

Barkodes 28 yıllık tecrübesi, % 100 Türk sermayeli, Yerli ve Milli mottosu ile 18 ülkeye Donanım ve Yazılım ihracatı gerçekleştiren alanında ilk ve tek firma olarak faaliyetlerini sürdürmektedir.

1996 yılında OT/VT (Otomatik Veri Tanımlama) sektöründe hizmet sunma amacı ile kurulan Barkodes, PDKS Personel Devam Kontrol Sistemleri, Geçiş Kontrol Sistemleri, Barkod, RFID, Depo Yönetim Sistemleri ve Filo Yönetim Sistemleri için müşteri odaklı esnek yaklaşımı beraberinde % 100 ‘’Yerli ve Milli'' mottosu ile ürünlerini sunmaktadır. 28 yıldır sürdürülebilirlik esasıyla, inovatif üretici olmayı temel alan ve çevik (Agility) yönetim anlayışı ile katma değerli çözümler sunan Barkodes, dünyada gelişen teknolojiler ile entegre şekilde yerli ve milli donanım ve yazılımlarını geliştirmek üzerine yoğunlaşmıştır. Yurt içinde ve yurt dışında binlerce müşteri memnuniyeti odaklı tasarım, üretim ve montaj dahil tüm tedarik sürecinde anahtar teslim ürün ve hizmetlerini 18 ülkeye ihraç etmeyi başarmıştır.

Barkodes, Kişisel Verileri Koruma Kanunu'na (KVKK) uyumlu parmak izi okuyucu, QR, NFC ve teknolojik alanlarda faaliyet göstererek 12 marka, 8 patent ile Ar-Ge faaliyetlerine devam etmektedir. 

Yurt içinde ve yurt dışında donanımlı teknik ekibi ve uzman kadrosu ile, ihtiyaç ve maliyet analizi, ulusal ve uluslararası projelendirme çalışmalarını gerçekleştirirken, kurumların talep ve beklentilerini çözüm odaklı ve hızlı sonuçlarla karşılayıp, güçlü ve uzun soluklu sürdürülebilir ortaklıklar kurmayı hedeflemiştir.

Gelişen bir yapı ile ileri teknoloji ve mühendislik kullanılarak sektör ihtiyaçlarına cevap veren sistem, ürün ve hizmetler sunarak ithal ürünlerin ikamesini sağlamak ve ülkemiz ekonomisine katkı sağlamayı misyon edinmiştir. Barkodes‘in Türkiye, KKTC, Azerbaycan, ABD, Singapur, Tunus, Rusya, Pakistan, Cezayir, Cibuti, Gürcistan, Kazakistan, Irak, Türkmenistan, Tacikistan, Sudan, Kosova, Çek Cumhuriyeti, Makedonya’da ürün ve hizmetleri bulunmaktadır.

E Bülten

Gelişmelerden haberdar olmak için e postanız ile kayıt olun